Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Večerní Chakradance™ cyklus SVOBODA

23 ledna | 18:45 - 2 dubna | 20:15

5490Kč

Chakradance™ je taneční pohybová meditace. Lekce složené z malé skupiny lidí se konají v temné místnosti osvětlené pouze svíčkami se zavřenýma očima na hudební doprovod pro konkrétní čakru. ​Každou čakru prozkoumáváme prostřednictvím specifické hudby, vedených vizualizací a vlastního svobodného spontánního tance, který si užíváme se zavřenýma očima. Naše pozornost je obrácená dovnitř, to nás na rozdíl od většiny ostatních tanečních technik zcela propojí s naším vnitřním světem – světem fantazie, pocitů, intuice a smyslů.

​Tanec sedmi čaker je jako tanec do sedmi různých světů, z nichž každý má své vlastní lekce, významy a příběhy. Pojďme společně tančit, prozkoumávat a probouzet se. Závěrem každé lekce si vytvoříme vlastní mandalu, která nám právě poslouží k ukotvení těchto našich poznatků z tance zpět do našeho vědomí.

V 9týdenním cyklu PROBUZENÍ začínáme úvodní lekcí, kdy krátce protančíme a seznámíme se s každou z našich čaker. Dalších 7 lekcí je věnovaných vždy jedné čakře. Poslední 9. lekce je lekcí integrační. Při Chakradance™ neexistuje správný nebo nesprávný způsob pohybu. Každá čakra má svá témata i způsob tance, avšak samotný projev tance je projevem osobitým a svobodně improvizovaným.

Cena za celý cyklus: 5 490 Kč

Podrobnosti

Zahájení:
23 ledna | 18:45
Ukončení:
2 dubna | 20:15
Cena:
5490Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

MÍSTO TANCE
Na Petřinách 82
Praha 6,
+ Google Mapa
View Místo konání Website