Chakradance

živě i online

Protanči své čakry
v rytmu toho, kým jsi

Zharmonizuj své čakry, ponoř se do svého těla
a obnov svou vnitřní rovnováhu.

Kdy  přicházíš?

Když se potřebuješ uvolnit a načerpat síly

Když toužíš po změně ve svém životě

Když se cítíš odpojená od svého těla

Když tě trápí vztahy

Když máš pocit, že nejsi dostatečná

Když potřebuješ pochopit sama sebe

Když máš strach nebo cítíš úzkost

S čím odcházíš?

S dobrou náladou a zvýšenou energií

Poznáním sebe sama

S nadhledem a řešením tvé situace

Otevřeným srdcem a myslí

Propojením se sebou a vyšším vědomím

Vírou v sebe a svůj život

Lehkostí a ženskou jemností

Co je Chakradance?

Chakradance™ je certifikovaná pohybová terapie. Propojuje jungiánskou psychologii, spontánní tanec a vysokovibrační léčivou hudbu.

Chakradance™ jemně uvolňuje potlačené emoce, nevyřešená zranění a stará přesvědčení, které držíme v našich tělech. Uvolněním této zablokované energie, můžeme znovuobjevit a přijmout celistvost toho, kým skutečně jsme. Nacházíme svobodu, radost a naplnění v našem životě.

Chakradance™ můžete zažít naživo se skupinou, nebo sama v pohodlí domova pomocí online programu.

bílá ikonka<br />

Ucelený 9 týdenní cyklus

ikonka dva<br />

Každý týden jedna čakra

ikonka hudba

13,5 hodiny taneční meditace

Cena chakradance

Cena 5 490 Kč

Za celý cyklus naživo
nebo 690,- v případě otevřené lekce

Naživo v Praze

Nabídka Chakradance

Cena chakradance

Osobně

· příjemné taneční centrum v Praze
· bezpečný a harmonický prostor
· malá skupina max 12 žen
· celý cyklus (5 490,-)
nebo otevřená lekce (690,-)

~ Podrobnosti ~

7. čakra

Online

· z pohodlí tvého domova
· audio nahrávky a meditace
· doživotní přístup
· 9týdenní podpora a vedení
· od 12 900,-

~ KOUPIT online kurz ~

Individuální péče

· taneční sál jen pro tebe
· individuální přístup
· den a čas podle tebe
· na míru tanec jedné čakry
nebo celého cyklu

 ~ Koupit lekci ~

~ Narozeninové oslavy ~

Chakradance™ narozeninový rituál (1,5 – 2 hod) od 4900 Kč včetně pronájmu sálu, možnost pronájmu samostatné místnosti pro občerstvení. Pro více info mě prosím kontaktujte – design@alenahellerova.cz

~ Dárkový pouzkaz ~

Chtěli byste dát Chakradance™ jako dárek? Napište mi design@alenahellerova.cz

~ Pro uzavřené skupiny ~

Chakradance™ pro uzavřené skupiny uzavřené skupiny na míru, pro více info mě prosím kontaktujte – design@alenahellerova.cz

Jak to probíhá

1.

Vezmi si s sebou pohodlné oblečení. O vše ostatní bude postaráno: podložka, deka, šátek na oči i výtvarné potřeby jsou pro tebe k dispozici na místě.

2.

Taneční místnost je zatemněná a osvětlená pouze intimním osvětlením, aby tě nic nerušilo. Prostor vždy energeticky čistím a ladím. Používám certifikované aromaterapeutické oleje značky Florihana, namíchané aromaterapeutkou na míru Chakradance™.

3.

Po krátké úvodní meditaci se sejdeme v kruhu, vysvětlím ti strukturu lekce, a seznámím tě s čakrou, kterou budeš tančit.

4.

Tančit budeš se šátkem na očích tak, aby se nikdo nedíval, a ty ses mohla uvolnit a ponořit do sebe. Nikdo tě nebude pozorovat. Pohybuješ se jednoduše v souladu s momentálním naladěním svého těla. Nemusíš ani tančit.

5.

Celá lekce trvá hodinu a půl, máš tedy celý čas jen pro sebe.

6.

Na závěr si své dojmy přeneseš na papír v podobě tvé osobní, léčivé mandaly a v kruhu múžeš sdílet své prožitky a pocity. Lekce končí integrační meditací.

Pro koho je Chakradance?

Moje lekce jsou určené pro ženy různého věku a zkušeností. Nemusíš mít pohybové nadání, abys Chakradance™ zvládla. Nebudeš se učit žádné kroky, ale naopak budeš následovat spontánnost svého těla. Lekce jsou pro to vhodné i pro naprosté začátečníky.

Pobyty s Chakradance

Laskavost

3denní tanečně-transformační seminář

Podzim 2024

3 denní vyživujícího tance, přírody a hýčkání. Těšit se můžeš na taneční pohybovou meditaci Chakradance, spoustu odpočinku, wellness rituály a společnost inspirativních žen.

Francie

Cesta za magickými místy s Chakradance

jaro 2025

Poznávání silných energetických  míst a posvátné geometrie magického kraje Aude v Jižní Francii. Součástí pobytu budou 4 lekce Chakradance – od kořenové čakry do srdce.

Pantelleria

Cesta na magický ostrov

15.6.-22.6. 2025

Magická slunovratová cesta na tajemný ostrov Pantelleria. Budeme poznávat silná energetická místa ostrova, koupat se v křišťálově čistém moři, léčivém jezeře a užívat si společnost 10 báječných žen v pohodlné vile s bazénem.

Chakradance™ v Praze

Otevřené lekce a cykly

Místo

Nové moderní studio MÍSTO TANCE
Na Petřinách 82, Praha

Doprava

3 min. od tramvajové zastávky nebo metra Petřiny

Reference

{

Jsem moc vděčná, že jsem se pro cyklus rozhodla. Cítím se více propojená se svým tělěm, klidnější a šťastná ze vše, co mi dává život do cesty. Alenka je skvělým průvodcem a kurz moc doporučuji všem oho baví tanec nebo chce zkoumat svůj vnitřní svět nebo si přijít jen tak pobýt a zrelaxovat

5
Tereza Černá
{

Byla to krásná cesta dovnitř, někdy bolestná, někdy harmonická, někdy divoká. Po každé mi Chakradance™ pomohlo napajit se znovu na sebe, vnímat své potřeby a poslouchat svoje pravé Já. Jsem vděčná za příležitost kterou mi dalo Chakradance™, udělat si čas a prostor pro sebe, zpomalit a projít vnitřní transformací.

5
Anastazia Holečko
{

Chakradance™ s Alenkou je pohlazení po duši a někdy I náročná cesta k sama sobě. Celý cyklus jsem protančila dvakrát a pokaždé se odkryly jiné vrstvy.PO cyklu vice rozumím sama sobě. V mém již druhém cyklu jsem cítila, že se odkrývají hlubší vrstvy, že jdu více na “dřeň”. Ráda bych se na podzim opět vrátila. Mám pocit, že na Chakradance™ jsem sama sebou. A oceňuji tvůj laskavý a přijímající přístup. Děkuji.

5
Lenka
{

Jsem velice vděčná. Cítím sebelásku, vnitřní sílu, ustoupily mi úzkosti. Našla jsem, co jsem hledala. Toužila jsem po ženskosti, kterou jsem mnoho let potlačovala a tu nyní v sobě cítím. Hledala jsem duchovní spojení a to se prohloubilo. Děkuji!

5
Ivanka
{

Chakradance™ mi otevřelo srdce, cestu k mé duši i napojení k vyššímu zdroji-vesmíru. Zmírnil se strach, narostla víra v sebe sama i víra ve vyšší vedení. Po kurzu se cítím více svobodná, nechávám věci víc plynout. Vzkřísila jsem svou ženskost. Chakradance™ je pro mě taneční cesta k mojí duši, cesta, která mě dovedla k uzdravení a otevřela mnoho nových možností, jak žít život v radosti.

5
Bára
{

Jako mediátor hodně používám svůj hlas ať už mediuju spor nebo školím. Proto jsem dnes dopřála péči své krční čakře a pod laskavým vedením Aleny si užila Chakradance.

5
Iva Pikalová

Chakradance™ v obraze

Fotogalerie

9 týdenní Chakradance™ ONLINE

Chakradance  Uzdrav svůj život

9 týdenní online kurz Chakradance™ z pohodlí vašeho domova.
Tancuj, kdykoli a kdekoli.

Nový cyklus zahájíme v říjnu 2024

36 nahrávek

Ke každé čakře dostaneš 4 nahrávky ve formátu MP3 (v nejvyšší kvalitě), které tě provedou krok za krokem magickou proměnou.

Cena chakradance

9 lekcí

videí a týdnů
Každý týden zveřejním novou lekci, která tě seznámí s tématy jedné čakry. Lekce obsahuje videa, inspiraci a konkrétní tipy, jak s čakrou pracovat.

FB skupina

Pro vaše dotazy, každodenní propojení a sdílení bude vytvořená uzavřená FB skupina. Dostane se vám mé podpory a péče na dálku.

Jen pro ženy

Zažij vyživující komunitu stejně naladěných žen.

Cena chakradance

Setkání na ZOOMu

Každý týden se sejdeme živě pro společné sdílení prožitků z naší Chakradance™ duhové cesty.

Neomezený přístup

MP3 nahrávky vám zůstanou navždy. Můžete se k nim opakovaně vracet podle potřeby.

Cena

od 12 900 Kč

 

Kdo tě provede

Alena Hellerová

Certifikovaná průvodkyně Chakradance™

Život je pro mě nekonečnou inspirací a baví mě objevovat jeho různé odstíny. Ráda zkoumám, učím se a propojuji. Pomáhám lidem obnovit spojení s jejich pravou podstatou a přirozeností. Mými ověřenými nástroji jsou Chakradance™, lesní terapie a cesty na energeticky silná místa.

Ráda provázím v laskavosti a jemnosti, ať už se setkáváme v krásném tanečním sále, harmonickém místě v přírodě nebo na magických posvátných místech ve Francii.

Vytvářím prostor pro sdílení, transformaci, inspiraci i nová přátelství. Pomáhám vidět skrytá místa uvnitř nás samých i v přírodě. Mými pomocníky na cestě jsou také výklady karet, výklady snů, čínské astrotypy a feng shui. Věnuji se také harmonizaci prostorů a vytváření krásy v našich domovech.

Jsem dobrodružná duše, kterou baví cestování, tanec, pohyb, barvy, vůně, příroda. Mým záměrem je propojit vyživující hloubky s jednoduchostí, lehkostí a radostí.

První v ČR

Jako první z Česka jsem prošla lektorským výcvikem Chakradance™ přímo u zakladatelky programu Natalie Southgate.

Tradice

Chakradance™ a dalším léčivým formám spontánního tance se věnuji již mnoho let. Účastnicím nabízím zkušenosti získané mnoha cykly Chakradance™.

Taneční minulost

Od dětství až do dospělosti jsem se věnovala společenským tancům na vrcholové úrovni.

Přihlásit se

Přihlaš se na otevřené lekce Chakradance™ živě

Přihlaš se na Chakradance™.
Poprvé si můžeš zatančit už … 9.1.2024.

Nejčastější otázky

Je Chakradance™ certifikovaná pohybová terapie?

Ano, Chakradance™ je terapie zapsaná v International Institute for Complementary Therapists.

Budou na kurzu i muži?

Ne. V mém podaní je Chakradance™ určeno pouze ženám. Díky tomu pro ně zajišťuji bezpečné prostředí, ve kterém se mohou naplno uvolnit.

Musím mít zkušenost s tancem?

Nemusíš. Chakradance™ je založen na spontánním tanci. Pohybuješ se, jak se ti chce, jak tě tvé tělo vede. Dokonce to ani nemusí vypadat jako tanec ;).

Vyřeší Chakradance™ moje problémy?

Chakradance™ ti pomůže vidět, kde tvoje energie stagnuje a co to způsobuje v tvém životě. Kroky ke změně ale za tebe nikdo neudělá.

Co na sebe?

Tančíme v pohodlném oblečení (sukně, šaty, legíny)

Potřebuji něco s sebou?

V chakradance je o tebe postaráno. Všechny pomůcky dostatneš na místě, stačí jen přijít:).

Musím si své místo rezervovat?

Ano. Chakradance™ probíhá v intimních skupinkách 10-14 žen, své místo si prosím rezervuj TADY.

Jak je to s platbou?

U živých lekcí si můžeš koupit otevřenou lekci nebo kurz a můžeš zaplatit TADY. Místo v cyklu držím ženám, které mají cyklus zaplacený.

A ONLINE kurz Chakradance™ pořídíš v tomto prodejním formuláři.